بیل تراکتور 475

فروش مستقیم بیل تراکتور 475 جفت 

تراکتور از جمله خودروهای و ماشین‌آلات بسیار مناسب در کشاورزی است که می توان با اتصال قطعات و وسایل مختلف به آن کارایی آن را چند برابر نمود. بیل تراکتور 475 جفت از جمله این تجهیزات است که می‌تواند به تراکتور متصل شود و کارایی آن را به عنوان یک بیل مکانیکی افزایش دهد. همچنین در فروش بیل تراکتور 475 به شکل مستقیم این بیل با قیمت مناسب توسط فروشنده آن انجام می‌شود و خریداران می توانند بهترین این بیل را که همه مشخصات یک بیل عالی را دارد دریافت کنند.

معرفی انواع بیل تراکتور 475 جفت 

بیل تراکتور ۴۷۵ از جمله بیل های باکت دار است که دارای چهار جک یا به اصطلاح دارای دو جفت جک است. این جک ها باعث می‌شوند که فشار مضاعفی به بیل وارد شود تا قدرت آن به مقدار زیادی افزایش یابد. این جک ها دارای خصوصیات ویژه هستند و امکان مانور بیشتر را برای بیل فراهم می آورند. همچنین دارای مخزن روغن می باشند تا روانکاری آنها به صورت اتوماتیک انجام شود و به این ترتیب از قدرت بالایی برخوردار هستند.

این بیل تراکتور با داشتن چرخ های بزرگ فوق‌العاده‌ای که دارد, می‌تواند از ناهمواری های مختلف به راحتی عبور نمایند. همچنین تعادل در این بیل بسیار بالا است. در شرایط ناهمواری این وسیله می تواند تعادل خود را به خوبی حفظ کند. از ویژگی‌های خاص این بیل این است که با حداقل هزینه نسبت به بیل مکانیکی های بزرگ می توان عملیات خاک برداری را انجام دهد. به این ترتیب این وسیله در انواع مختلف آن می تواند هم برای کارهای کشاورزی و جابه‌جا کردن خاک یا محصولات مورد استفاده قرار بگیرد. هم نقش آن در عملیات راهسازی و خاکبرداری نیز مهم می باشد.

مرکز خرید بیل تراکتور 475 جفت 

بیل تراکتور ۴۷۵ جفت را می توان از مرکز خرید این وسیله با نرخ مناسب تهیه کرد و به این ترتیب بهترین این محصول را که دارای گارانتی و خدمات پس از فروش است تهیه نمود؛ این بیل خاص دارای استحکام فوق العاده بالایی است و می‌تواند حداکثر کارایی را داشته باشد به این معنی که حجم باکت آن بزرگ است و می تواند مقدار زیادی ظرفیت را داشته باشد.

خرید بیل تراکتور 475 جفت

برای خرید بیل تراکتور جفت می توان مستقیماً با مرکز تولید انواع بیل تراکتور در کارخانه بیل تراکتور مهندس بابایی از روش‌های مختلف ارتباط برقرار کرد. می توانید اطلاعات مورد نیاز در مورد این بیل و نرخ خرید آن را به دست آورید.

می توانید سفارش این بیل و انواع آن را از طریق تماس با شماره ثبت شده در پایین صفحه انجام دهید.

همچنین با مراجعه به وب‌سایت این مرکز می توان انواع مختلف این بیل را مشاهده نمود.

با مشخصاتی که برای هر یک از آنها ذکر شده نسبت به درخواست بیل تراکتور مورد نظر اقدام کنید.

مرکز تولید بیل تراکتور مهندس بابایی همواره آماده پاسخگویی و مشاوره خرید انواع بیل تراکتور و ادوات کشاورزی در خدمت هموطنان عزیز در سراسر کشور می باشد. همه روزه از ساعت 8 صبح تا 8 شب می توانید با مدیریت این مجموعه تماس گرفته و بصورت مستقیم سفارش خود را به از مدیریت درخواست کنید.

مقاله بیل لودری 3 جک 285 تک دیفرانسیل

خرید انواع نهال مثمر و غیر مثمر