بیل تراکتور اراک

امروزه در صنعت کشاورزی انواع تراکتور بیل دار مناسب برای جلو و عقب تراکتور در اراک تولید می شود و نیاز بخشی از کشور را به این محصول مرتفع نموده است، بیل تراکتور امروزه کاربرد زیادی داشته و از کشاورزی تا ایجاد راه و ساختمان سازی این کاربردها متغیر می باشد.

این وسیله در افزایش کارایی تراکتور تاثیر فوق العاده ای داشته و بیل تراکتور و خود تراکتور مکمل یکدیگر هستند و هر کدام به تنهایی کاربردی ندارند، البته از بیل تراکتور می توان در وسایل دیگر مثل فاروئر، مرزکش، گاو آهن و غیره استفاده نمود.

بیل جلو تراکتور در انواع 3 جک و 4 جک تولید شده و به خاطر تعداد جک هیدرولیکی آن، این نام را روی آنها نهاده اند، نوع 3 جک از قدرت کم تری برخوردار بوده و فقط مناسب کشاورزی بوده و در مقابل نوع 4 جک از قدرت و توانایی بیشتری برخوردار است و نه تنها در کشاورزی بلکه در صنعت هم مورد استفاده قرار می گیرد.

قطعات بیل تراکتور
قطعات بیل تراکتور

قیمت بیل تراکتور اراک

بر اساس نوع عملکرد ماشین آلات کشاورزی مثل بیل تراکتور قیمت آن متفاوت بوده و در شهر اراک که یکی از این تولیدی های بیل تراکتور وجود دارد انواع این بیل ساخته و عرضه می شود. بیل تراکتور دارای 7 قطعه بوده که هر کدام وظیفه ی منحصر به فرد خود را دارد.

این قطعات به ترتیب عبارت اند از جک بیل، لودر، شاسی، لیور بیل جلو، باکت و بازو، پیچ و مهره و شلنگها و در انتها پمپ هیدرولیک. البته قطعه ی آخر یعنی پمپ هیدرولیک در برخی تراکتورهای ضعیف کارایی داشته و برای افزایش قدرت تراکتور مورد استفاده قرار می گیرد.

بیل تراکتور اراک

همان طور که اشاره شد انواع بیل تراکتور با استانداردهای جهانی در شهر اراک مثل همه شهرای دیگه توسط شرکت کشت و صنعت اطلس تولید شده و امکان خرید این محصولات برای علاقه مندان در صنعت کشاورزی مهیا می باشد. انواع بیل تراکتور قابل نصب بر روی تراکتورهای مختلف بوده و جهت نصب آنها باید از متخصصان این زمینه کمک و راهنمایی بگیرید.

در صورت نصب اشتباه این وسیله روی تراکتور قطعا بار و فشار زیادی به تراکتور وارد شده و باعث ایجاد خرابیهای جبران نا پذیر به آن می شود. بنابر این همیشه در هنگام استفاده از ادوات کشاورزی از آگاهی لازم برخوردار بوده و در صورت عدم آگاهی به آنها از متخصصان این امر استفاده نمایید.

بیل تراکتور
بیل تراکتور

بیل تراکتور دست دوم

قیمت بیل جلو تراکتور مشهد

همان طور که گفتیم قیمت بیل جلو تراکتور تابع کیفیت و نوع آن می باشد و شهرهای تولیدی آن یعنی مشهد , تبریز , اراک , اصفهان , کرج , شیراز , تهران , میاندوآب و یا هر شهر دیگر تعیین کننده ی قیمت نمی باشند.

از مشخصات فنی این محصول می توان به تحمل بار 1200 کیلو گرم، عرض 1500 در 1800 میلیمتر، حجم 400 تا 500 لیتر، وزن 720 کیلو گرم و ارتفاع 3900 میلیمتر اشاره نمود.

همچنین برای ماندگاری رنگ آن تولید کننده باید از رنگهای اپوکسی دو جزئی استفاده نموده باشد و در غیر این صورت امکان از بین رفتن آن در اثر سایش و اصطحکاک دور از چشم نمی باشد.

بیل تراکتور

برای روغن ریزی محصول از روغن هیدرولیک استاندارد استفاده نمایید، در هنگام حرکت رو به جلو در صورتی که باکت بیل پر است از حرکت فرمان جلو گیری نمایید، در صورت حرکت رو به جلو با مسافت زیاد بیل را حداکثر در ارتفاع 40 سانتی متری از زمین قرار دهید.

همیشه دفترچه ی محصول را در دسترس داشته باشید تا در صورت ایجاد هرگونه ایراد در محصول نسبت به رفع آن اقدام نمایید و در انتها با فواصل متناوب و کوتاه نسبت به بازدید کارشناسان فنی از محصول اقدام نموده تا از حداکثر توان محصول بتوانید استفاده نمایید.

بیل لودری تراکتور اراک

یکی دیگر از محصولات تولیدی شرکت واقع در اراک بیل لودری تراکتور است که امکانات یک لودر کوچک را برای شما مهیا می سازد. از مزایای آن می توان به این موارد اشاره کرد.

خرید بیل لودر تراکتور
خرید بیل لودر تراکتور

سرعت جابه جایی سریع خاک و شن و دیگر موارد، اندازه ها و ظرفیتهای متنوع، دارای استاندارهای جهانی، دارای ناخنهای فولادی جهت تخریب انواع دیوار آجری و بتنی، دارای ارتفاع مناسب از سطح زمین جهت خاک برداریهای مرتفع، قابل نصب روی تمام تراکتورها و نیز استفاده از رنگهای با کیفیت و با ماندگاری بالا.

کارخانه بیل تراکتور

همچنین دقت نمایید که تعداد ناخن موجود در بیل تاثیر بسیار زیادی در قدرت بیل لودری داشته و هنگام خرید سعی کنید با آگاهی بیشتر به فروشگاه مراجعه نمایید.

بیل تراکتور اراک

شهر صنعتی اراک از جمله شهرهایی است که انواع بیل تراکتور را با استانداردهای روز جهانی تولید می کند و از متخصصان حرفه ای در این زمینه بهره می گیرد. توجه داشته باشید در هر 80 ساعت کار با بیل های تراکتور نسبت به گریس کاری اتصالات و نیز شستشوی آنها با نفت و یا گازوئیل اقدام نموده و نیز نسبت به تعویض فیلتر روغن آن اهتمام ویژه ای داشته باشید.

همچنین حین کار با بیل تراکتوری باید از خالص و سالم بودن روغن هیدرولیکی آن اطمینان داشته باشید و در صورت وجود ناخالصی در آن قبل از استفاده نسبت به تعویض آن اقدام نمایید.

قیمت بیل جلو تراکتور اراک

شرکت کشت صنعت اطلس اراک انواع ادوات کشاورزی از جمله بیل جلو تراکتور، ماشینهای دامپروری، سیلو تراش و غیره را تولید و با قیمت مناسب در اختیار مشتریان قرار می دهد.

پمپ هیدرولیک 9 پیستون بیل تراکتور
پمپ هیدرولیک 9 پیستون بیل تراکتور

پمپ هیدرولیکی از اجزای مهم این محصول بوده و باید هر 3 ماه یکبار نسبت به تعویض آن اقدام نمایید، در صورت کوتاهی در این زمینه موجب خرابی کل دستگاه شده و هزینه های سر سام آوری را برای شما ایجاد می نماید.

انواع بیل تراکتور اراک

همان طور که گفتیم شرکت کشت و صنعت اطلس در اراک انواع بیل تراکتور را با استانداردهای جهانی تولید کرده و در بازارهای داخلی و خارجی عرضه می نماید. یکی از استانداردهای این محصول وجود متریال و آلیاژهای فولادی در آن می باشد که در افزایش استحکام و عدم ساییدگی محصول تاثیر بسیار زیادی داشته و هر چه فولاد به کار رفته در آن خالص تر باشد بر ماندگاری و عدم شکست محصول موثر تر می باشد.

بیل جلو تراکتور اراک

از شهرهای قدیمی تولید کننده بیل جلو تراکتور، شهر اراک است که از قدمت زیادی در این صنعت برخوردار می باشد.

جالب است بدانید که تا قبل از اختراع بیل تراکتور از حیوانات جهت اینکار استفاده می شد و با اختراع این وسیله در سال 1836 توسط فردی به نام ویلیام اوتیس قدرت انسانها در مزرعه چندین برابر شد و کمک زیادی به انسانها جهت افزایش تولیدات کشوارزی شان داشت.

در ابتدای اختراع این وسیله از امکانات زیادی برخوردار نبود ولی بعد از گذشت چند سال و اضافه شدن قطعات دیگر به این محصول به شدت از عملکرد گسترده تری برخوردار شد، همچنین به علت استفاده از کابلهای نگهداره در این محصول، در آمریکا این محصول به کج بیل یا بیل جرثتقیل مشهور شد و تا کنون این نام روی آن مانده است.

این محصول در اواخر دهه ی 40 شمسی در کشور بومی سازی شد و با کمک آلمانها این امر امکان پذیر شد، بعد از تاسیس این شرکت در اطراف تهران شرکتهای زیاد دیگری پا به عرصه گذاشتند و توانستند بعد از چند دهه نیاز کشور به ادوات کشاورزی را مرتفع نمایند.

البته با شروع جنگ تحمیلی این صنعت با سکون همراه شد و طی این مدت با کمترین ظرفیت ممکن به تولید مشغول بودند اما بعد از پایان جنگ و شروع دوران سازندگی صنعت تولید ماشینهای کشاورزی جزو اولین صنایعی بود که شروع به پیشرفت نمود و تا اکنون به پیشرفتهای قابل توجهی در این زمینه رسیده اند.

بیل تراکتور اراک

توصیه می کنیم قبل از خرید بیل تراکتور اراک توسط یک متخصص نیاز سنجی صورت گیرد و بر اساس نظر این کارشناس نسبت به خرید قطعه ی مناسب برای تراکتور خود اقدام نمایید.

در صورت اقدام خود سرانه و خرید بیل نا مناسب برای تراکتور خود باعث فشار بیش از حد به آن شده اید و در بلند مدت باعث خرابی کامل تراکتور می شوید، بنابر این همیشه در هنگام خرید ادوات کشاورزی از نظر کارشناسان امر نهایت استفاده را ببرید، همچنین خرید محصولات استاندارد از اوجب واجبات می باشد چرا که امروزه محصولات غیر استاندارد گسترش زیادی یافته و برای بسیاری از افراد سودهای کلانی را به ارمغان آورده است.

بیل تراکتورسازی اراک

شرکت بزرگ تراکتور سازی کشت و صنعت اطلس در اراک تولید کننده ی انواع بیل تراکتور بوده و این شرکت از اوایل تاسیس خود یعنی اواخر دهه ی 50 تا کنون به پیشرفتهای بسیار زیادی نایل شده و توانسته اکثر نیاز کشور به انواع ادوات کشاورزی را مرتفع نماید و در کمتر شهری دارای نمایندگی فعال نباشد، همچنین این شرکت در تولید محصولات خود از استاندارهای جهانی پیروی می نماید.

در حال حاضر انواع برندهای خارجی تولید کننده ی ادوات کشاورزی در کشور دارای نمایندگی و عرضه ی محصولات خود می باشند که توصیه ی ما خرید از محصولات وطنی و ساخته ی دست توانمند صنعت گران ایرانی می باشد، چرا که با حمایت محصولات تولیدی کشور قدم بسیار بزرگی برای شکوفایی صنایع مختلف در کشور برداشته ایم و موجب سربلندی محصولات ایرانی در عرصه های بین الملل می شویم. همچنین محصولات ایرانی دارای قطعات یدکی مطمئن تر بوده و دسترسی به آنها با سریع ترین حالت ممکن امکان پذیر می باشد.

بیل تراکتور اراک

یکی از اجزای تراکتورها ، بیل تراکتور اراک می باشد که با نام بیل تراکتور کشت و صنعت اطلس هم مشهور است، شرکت کشت و صنعت اطلس در اراک هم این محصول را برای انواع تراکتورها تولید کرده و امکان خرید آن به راحتی امکان پذیر می باشد. این وسیله بیشتر جهت گود برداری کاربرد داشته و بسیار کاربردی می باشد، از مزایای آن می توان به توانایی چرخش 180 درجه، دارای کابین مجزای کنترل، دارای دسته های مخصوص جهت کنترل، توانایی حفر طولی و عرضی، تحمل فشار بسیار زیاد، دارای 3 مدل باکت قابل نصب، دارای شیر و اتصالات دو طرفه و همچنین تولید شده به در دو نوع ثابت و متحرک اشاره نمود.

بیل لودر تراکتور
بیل لودر تراکتور

بیل تراکتور اراک (کشت و صنعت اطلس)

شما می توانید با مراجعه به نمایندگی بیل تراکتور کشت و صنعت اطلس نسبت به خرید مدل صفر این محصول اقدام نموده و از کیفیت بالای این محصول بهره مند شوید. این محصول به صورت 6 پیستون و 9 پیستون تولید شده که هر کدام از قدرتهای متفاوتی بهره مند هستند، البته برای زمینهای دارای خاک سفت باید از مدل 9 پیستون استفاده نمود که دارای قدرت فوق العاده بالایی جهت شخم زنی می باشند.

همچنین به علت حساسیت اجزای این وسیله هر 3 ماه باید نسبت بررسی مواردی اقدام کرد تا در صورت ایجاد هر گونه ایراد در آنها سریعا نسبت به تعویض و یا تعمیر آنها همت گماشت، این موارد شامل بررسی رابط و شیلنگهای پمپ اتصال، بررسی شیر کنترل جک و مخزن، بررسی فیلتر براده، بررسی مخزن فیلتر روغن، بررسی کیفیت سوخت رسانی منبع هیدرولیک و بررسی پکیج هیدرولیکی می باشد. بهتر است قبل از اقدام به تعمیر و یا تعویض آنها با نمایندگی ارتباط گرفته و ایشان را در این زمینه در جریان گذاشته تا بهترین راه کار را به شما معرفی نمایند.

خرید بیل تراکتور مطمئن

بسیاری از سایتهای اینترنتی نسبت به ثبت آگهی بیل تراکتور تبریز فروشی اقدام کرده اند که توصیه می کنیم قبل از خرید این محصول نسبت به بررسی اعتبار آنها اقدام نمایید.

بسیاری از افراد کلاه بردار با توجه به نیاز کشاورزان به این محصولات نسبت به فروش محصولات بی کیفیت همت گماشته اند و در صورت خرید این محصولات باعث آسیب رسانی به تراکتور می شوید ، بنابر این همیشه از محصولات با کیفیت و اصل خریداری نموده و از مراجعه به اشخاص متفرقه اجتناب نمایید. محصولات با کیفیت دارای نشان استاندارد، ضمانت عملکرد، گواهی نامه های بین الملل، بارکدهای قابل پیگیری و شماره ثبت سازنده می باشند.

بیل لودر تبریز

شرکت تولیدی ادوات کشاورزی کشت و صنعت اطلس بیل تراکتور تبریز انواع بیل تراکتور را تولید و در سراسر کشور محصولات خود را به فروش می رساند. در صورتی که هنگام خرید انواع بیل تراکتور نیاز به مشاوره های لازم دارید تا بهترین خرید را انجام دهید، شما می توانید جهت برخورداری از خدمات مشاوره در زمینه ی انواع ادوات کشاورزی و نیز خرید بهترین نوع آنها به مجموعه ی ما مراجعه کرده و در کنار مشاوره های تخصصی خرید خود را ثبت و نهایی سازید.

برای ارتباط با ما کافیست با شماره ی موجود در سایت تماس حاصل نموده و از کارشناسان مشاوره ی مورد نیاز خود را گرفته و در انتها درخواست بیل تراکتور خود را بدهید، در ضمن قیمتهای محصولات مجموعه ی ما بسیار به صرفه بوده و به راحتی هر چه تمام امکان تحویل آنها برای شما مهیا می باشد.