بیل جلوی تراکتور

تبلیغ یک ادعا نیست بلکه پشت این تبلیغ عمل هست . سالها شرکت بیل تراکتور کشت و صنعت اطلس تلاش می کند تا رضایت مشتریان را در سراسر کشور جلب کند. این تلاش شامل انتخاب جنس باکیفیت ، انتخاب کادر حرفه ای ، خرید فلزات مقاوم ، تولید با دستگاههای فوق پیشرفته ، نظارت مهندسین متخصص مکانیکی ، تست چند مرحله ای بعد از تولید هر قطعه و غیره می باشد. بیل تراکتور کشت صنعت اطلس یکی از بزرگترین و نخستین تولید کنندگان بیل لودری تراکتور برای انواع تراکتور می باشد. فعالیت این شرکت با توجه به نوسانات قیمت و تورم بالا هنوز پابرجا و بسیار قوی بوده و همچنان جهت تامین امنیت کارکنان بخش و استفاده کنندگان بیل تراکتور بسیار جدی تلاش می کند. 

اهداف شرکت بیل تراکتور کشت و صنعت اطلس

در وهله اول تولید قطعات مورد نیاز بیل تراکتور با استاندارد های جهانی و کیفیت بالا می باشد. در وهله دوم بررسی و تست های سنگین این قطعات جهت مقاوم سازی و اطمینان از سلامت و کیفیت آنها می باشد ، در وهله سوم ارائه بیل لودری با کیفیت با قیمت مناسب می باشد.

بیل تراکتور

بیل تراکتور یکی از ادوات کشاورزی می باشد که به انواع تراکتور ها وصل می شود و کار سبک لودر را انجام میدهد. این دستگاه می تواند کارایی فوق العاده بالایی در صنعت ساخت و ساز عمرانی و کشاورزی داشته باشد. با وجود کیفیت بالای تولیدی شرکت کشت و صنعت اطلس با خیال راحت می توان از بیل تراکتور بجای لودر استفاده کرد. بیل لودر های این شرکت دارای دونوع می باشند بیل تراکتور سه جک و چهار جک که در ادامه بیشتر به آنها خواهیم پرداخت.

بیل تراکتور

بیل تراکتور بهتر است یا لودر

شاید با خودتان بگویید با وجود لودر چه نیازی به بیل تراکتور هست. ولی اگر بیشتر بررسی کنید می دانید که بیل تراکتور کارایی هایی دارد که لودرهای بزرگ و سنگین نمی توانند داشته باشند. مهمترین آنها اندازه و وزن آن می باشد. در نظر بگیرید در یک کوچه باریک می خواهید عملیات خاکبرداری انجام دهید. به هیچ عنوان لودر های بزرگ و سنگین نمی توانند این کار را به خوبی انجام دهند ممکن هست ساعت ها در گیر جلو عقب کردن لودر شوند وحتی بعضی مواقع غیرممکن خواهد بود. ولی بیل تراکتور به راحتی می تواند در مدت زمان کوتاه کاملا مرتب و به نحو احسنت کار شما را راه بیاندازد. دلیل دوم که گفتیم سنگینی آن هست فرض کنید می خواهید در یک زمین کشاورزی خاکبرداری انجام دهید اگر لودر سنگین وارد این زمین شود همه محصولات را خراب خواهد کرد. سنگینی آن نیز باعث خواهد شد خاک زمین سفت و سنگی شود. ولی بیل تراکتور می تواند بدون هیچ خسارتی با ادواتی که به آن وصل می شود به بهترین نحو کار شما را انجام دهد. یک دلیل مهم دیگر هم قیمت آن می باشد. قیمت بیل تراکتور چند برابر کمتراز لودر تمام می شود.

پس بیل تراکتور کارایی هایی دارد که لودر ها هرگز نمی توانند آن را انجام دهند. با وجود بیل لودری تراکتور در هزینه و زمان صرفه جویی خواهید کرد و کارها به نحو احسنت انجام خواهد شد.

بررسی بیل تراکتور برای انواع تراکتور 

در شرکت بیل تراکتور کشت صنعت اطلس برای همه ی مدل های تراکتور بیل تراکتور تولید می شود که در این مقاله به برخی از آنها اشاره خواهیم کرد. برای بررسی و مطالعه مقاله های هرکدام از مدل ها میتوانید به مقاله مربوط به آن در سایت مراجعه فرمایید.

بیل تراکتور

انواع مدل های بیل تراکتور به شرح زیر می باشد.

بیل تراکتور چهار جک

بیل جلو تراکتور ۴ جک در واقع دارای ۴ جک هیدرولیکی در دو سمت میباشد که با ایجاد و اعمال فشار مساوی در طرفین باعث ایجاد تعادل درهنگام بارگیری میشود. از این نوع از بیل ها به دلیل قدرت بالاتر،معمولا برای امور کشاورزی و صنعتی استفاده میشود.

بیل جلوی تراکتور سه جک

این نوع بیل ها دارای ۳ جک هیدرولیکی بوده ونسبت به نوع ۴ جک ان از قدرت و تعادل کمتری برخوردار میباشد لذا برای کارهای نسبتا سبک مثل دامپروری (در واحدهای پرورش گاو شیری و پرواربندی ) میتوان از این نوع بیل استفاده نمود.

نکات مهم موقع خرید بیل تراکتور

در هنگام خرید بیل تراکتور داشتن اطلاعات اولیه در این زمینه ، لازم و ضروری میباشد. از جمله مواردی که باید در هنگام خرید این بیل ها به انها توجه نمود میتوان به موارد زیر اشاره نمود:

در هنگام خرید باید به نوع کاربری ان توجه نمود. این که در واقع برای چه کاری میخواهیم از ان استفاده کنیم.به طور مثال بیل تراکتور ۴ جک کاربرد بیشتری نسبت به ۳ جک ان دارد.

در هنگام خرید بیل جلو تراکتور باید به جنس ورقه های الیاژی ان دقت نمود .در واقع این بیل ها باید کاملا فیتینگ باشند و هیچ گونه لقی در قسمت های پین های انها وجود نداشته باشد.

بیل تراکتور

اغلب بیل های جلو به وسیله رنگ اپوکسی صنعتی از نوع دو جزئی پوشیده شده اند که همین امر انها را دربرابر عوامل جوی مقاوم تر میکند.باید گفت که بهترین نوع بیل لودری بیلی است که دارای ناخن هایی از جنس  فولاد ضد سایش باشد.

نکته دیگری که در هنگام خرید بیل جلو تراکتور باید مورد توجه قرار گیرد این است که این نوع بیل ها باید امکان نصب بر روی انواع مدل های تراکتور مانند رومانی، فرگوسن و غیره را داشته باشند تا تراکتور بیل دار با توانمندی های مختلف ایجاد شود.

اگر شما هم قصد خرید و استفاده از مدل های مختلف بیل تراکتوری  را دارید، بهتر است که به دنبال خرید و استفاده از بهترین فروشنده موجود باشید.

گروه تولیدی بیل لودری تراکتور اطلس تولید کننده و سازنده انواع بیل تراکتوری میباشد که امکان خرید بهترین و با کیفیت ترین نوع بیل جلو تراکتوری را برای شما مشتریان گرامی فراهم میاورد.

قیمت بیل تراکتور

قیمت انواع بیل جلو  تراکتور فرگوسن ، رومانی و سایر بیل های جلو به عوامل زیادی از جمله میزان خرید تراکتور ،انواع مختلف بیل تراکتوری ، جنس بیل ، نوع جک های ان بستگی دارد.

مشتریان عزیز برای دریافت اطلاعات لازم در خصوص بیل جلوی تراکتور همچنین برای اطلاع از قیمت بیل جلو با کارشناسان ما از طریق شماره های ثبت شده در سایت در ارتباط باشید.

تراکتور های مناسب بیل جلوی تراکتور

بیل جلو تراکتور در دو مدل 3 جک و 4 جک تولید میگردد که قابل نصب برروی تراکتورهای زیر میباشد: :

بیل لودری تراکتور مشهد

فروش بیل جلوی تراکتور و نصب آن

معمولا نصب و راه اندازی بیل تراکتور توسط کارشناسان مجرب این شرکت صورت می پذیرد. با این حال این امر اجباری نیست و در صورت درخواست مشتری، میتواند توسط مشتری نصب شود اما باید توجه داشت که در اینصورت شرایط گارانتی محصول تغییر می یابد.

البته باید گفت که انتقال بیل ها از یک تراکتور به تراکتور نوع دیگر فقط با ایجاد تغییراتی جزیی در بیل امکان پذیر است با این حال این کار باید توسط متخصصین شرکت انجام شود که از بروز مشکلات احتمالی در اینده جلوگیری گردد.

ویژگی های انواع بیل جلو تراکتورمشهد:

 • حداکثر ارتفاع بارگیری تا ۴ متر
 • قابلیت باز و بسته شدن سریع باکت توسط یک نفر و درعرض چند دقیقه
 • دارای دو تکیه گاه برای نشیمنگاه بیل که نتیجتا کار با آن بسیار آسان میشود
 • استفاده از ورق های آلیاژی با کیفیت بسیار بالا
 • فیتینگ کامل پین ها (لقی در حد صفر) و جنس کلیه پین ها از جنس ck45 یا همان فولاد برشی میباشد
 • وجود یک شیار مارپیچی شکل روی پین ها که این امر موجب گریس کاری بهتر محل اتصال انها میشود
 • استفاده از بهترین مواد برای شیلنگ ها با قابلیت تحمل ۳۳۰ بار فشار کاری و دادای دو لایه الیاف فلزی
 • کلیه شیلنگ ها در شرکت بست خورده میشود و به هیچ وجه نشتی روغن ندارند
 • استفاده از رنگ اپوکسی صنعتی دو جزئی در ساخت بیل ها
 • استفاده از ناخن های با جنس فولاد فورچ شده ضد سایش در ساخت بیل

بیل-لودری-4-جک-1

قطعات بیل جلوی تراکتور

در ساخت انواع بیل جلو تراکتور اجزای زیر به کار میرود:

 • جک بیل جلو
 • لودر
 • شاسی
 • لیور بیل جلو
 • باکت و بازو
 • شیلنگ و پیچ و مهره
 • پمپ هیدرولیک بیل جلو

برخی از تراکتورها توان هیدرولیکی لازم برای حرکت بیل را ندارند و یا توان انها به قدری پایین است که موجب افت سرعت حرکت بیل میشود لذا در این نوع از تراکتورها برای استفاده از بیل های جلو باید از یک پمپ هیدرولیکی مجزا استفاده نمود.

از این رو شرکت تولیدی ما در این راستا اقدام به ارائه پمپ های 9 و 6 پیستون با توجه به نوع تراکتوربه همراه بیل جلو نموده است.

قطعات بیل-لودری

پکیج پمپ های هیدرولیکی شرکت ما شامل قطعات زیر میباشد:

 • فیلتر براده و فیلتر روغن و مخزن
 • شیر کنترل جک و شیر مخزن بیل جلو تراکتور
 • پمپ و رابط اتصال پمپ
 • شیلنگ و اتصالات هیدرولیکی با بهترین کیفیت

در اینجا ذکر این نکته لازم است که بیل جلو با کلیه متعلقات فوق می باشد و شما می بایست فقط آن را نصب نمایید .

توصیه های ایمنی کار با انواع بیل جلو تراکتور

 • قبل از استفاده از بیل جلو از محکم بودن تمامی پیچ ها و اتصالات بیل مطمِن شوید.
 • همیشه سعی کنید که از روغن های هیدرولیکی استاندارد استفاده نمایید.
 • روغن هیدرولیکی که استفاده میکنید باید فاقد هرگونه آلودگی و مواد زائد دیگر باشد.
 • زمانی که باکت بیل در خاک بوده و تراکتور به سمت جلو در حرکت است، به هیچ عنوان فرمان تراکتور را نچرخانید.
 • زمان وارد کردن نیروی رو به جلو به باکت بیل ،باید حداقل ۲/۳ از عرض باکت درگیر باشد.
 • هنگام جابجایی بار در مسافت های طولانی، حداقل فاصله باکت از زمین باید حدود ۴۰ سانتیمتر باشد.
 • هر ۸۰ ساعت یک بار کار با بیل باید مفاصل به طور کامل گریس کاری شوند.
 • به ازای هر ۲۰۰ ساعت کار مفید با بیل، فیلتر روغن درون مخزن بیرون بیاورید و با نفت یا گازوییل شستشو دهید.

نقش بیل تراکتور در کشاورزی

در صورت نیاز به مشاوره جهت خرید بیل جلو تراکتور و یا بروز هرگونه مشکل و ایراد در دستگاه با همکاران ما در شرکت تماس بگیرید تا در اسرع وقت به مشکل شما رسیدگی کنند.

سخن آخر:

کارخانه تولید بیل لودری تراکتور کشت و صنعت اطلس در تلاش هست با بهترین جنس انواع بیل تراکتوری مشهد در تمامی مدل های (بیل تراکتور رومانی – بیل تراکتور مسی فرگوسن جفت دیفرانسیل – بیل تراکتور 285 – 475 – 399/4 – 399/2 – 800/4 – 800/2 – 485/4 – 485/2 – 475/4 – 475/2 ) و ارائه خدمات پس از فروش با ضمانت معتبر در خدمت تمامی مشاغلی که با این موضوع سروکار دارند باشد هرگونه سوال یا راهنمایی داشته باشید ویا مشتریان عزیزی که قصد خرید دارند ، همواره میتوانند جهت سفارش و خرید با ما از طریق شماره های زیر در تماس باشند.

شماره تماس کارخانه :                     04445228805

شماره تماس مدیریت کارخانه :       09141810207