خرید بیل لودری تراکتور وبررسی آن

یکی از ابزارهای پرکاربرد که باعث افزایش چشمگیر قابلیتهای تراکتور می شود بیل لودری تراکتور می باشد. استفاده های زیادی از این دستگاه می شود که در صنعت کشاورزی و ساختمان سازی کاربرد دارد و همین باعث افزایش تقاضا برای خرید این نوع کالا و فروش اقساطی بیل تراکتور شده است.

این ابزار معمولا جلوی تراکتور نصب می شود و برای جا به جایی خاک، کندن زمین و غیره استفاده می شود و از انواع بیل تراکتور می توان به بیل تراکتور ۴ جک و بیل تراکتور ۳ جک اشاره کرد.

در دو سمت بیل تراکتور ۴ جک، چهار جک هیدرولیکی قرار دارد، که سبب شده در طرفین به طور مساوی فشار اعمال و ایجاد می شود، که این موجب شده در هنگام بارگیری تعادل به وجود بیاید و به دلیل قدرت بالایی که دارد برای امور صنعتی و کشاورزی کاربرد دارد.

بیل تراکتور ۳ جک، همان طور که از نامش مشخص است ۳ جک هیدرولیکی دارد و از تعادل و قدرت کمتری نسبت به بیل تراکتور ۴ جک برخوردار می باشد، لذا در واحدهای پرواربندی و پرورش گاو شیری استفاده می شود.

به طور کلی برای کارهای سبک کاربرد دارد، بنابرین در هنگام خرید بیل تراکتور باید به نوع کاربرد آن توجه شود به عنوان مثال برای کارهای سنگین صنعتی و کشاورزی از بیل مکانیکی ۴ جک باید استفاده شود ولی برای کارهای سبک باید از بیل ۳ جک استفاده گردد.

IMG_20230220_123516

جنس آلیاژ بیل تراکتور

به جنس ورقه های آلیاژی بیل تراکتور در هنگام خرید توجه کنید و در قسمتهای پینهای بین مکانیکی هیچ گونه لقی نباید وجود داشته باشد و کاملا فیتینگ باشند بیشتر بیلهای تراکتوری به وسیله رنگ اپوکسی صنعتی دو جزئی رنگ آمیزی و پوشیده شده اند، که این باعث شده مقاومت بالایی در برابر عوامل جوی پیدا کنند و در این جا لازم است به این نکته اشاره کنیم که بیل تراکتوری که از جنس فولاد ضد سایش ناخنهای آن می باشد.

بهترین نوع بیل لودری محسوب می شود در هنگام خرید توجه نمایید که بیل روی انواع مدلهای تراکتور مانند فرگوسن، رومانی و غیره امکان نصب داشته باشد تا با توانمندیهای مختلف تراکتور بیل دار افزایش پیدا کند.

نقش بیل تراکتور در کشاورزی

بیل تراکتور مشهد

فروش بیل تراکتور

تا ۴ متر حداکثر ارتفاع بارگیری بیل تراکتور می باشد و سریع باز و بسته می شود و از ورقهای آلیاژی با کیفیت بالایی تولید شده به همین دلیل فروش بیل تراکتور سود و رونق خوبی گرفته است.

بیل تراکتوری برای نشیمنگاه دارای دو تکیه گاه می باشد، که این باعث شده به راحتی و به آسانی بتوان با بیل تراکتور کار کرد لقی در این ابزار صفر می باشد، چون پینها کامل فیتینگ شده اند از جنس ck45برشی یا فولاد پینها می باشند روی پینها یک شیار مارپیچی شکل وجود دارد، که این باعث شده محل اتصال گریس کاری آن بهتر انجام شود، ۳۳۰ بار فشار کاری شیلنگها می باشد و دو لایه الیاف فلزی دارد.

کلیه شیلنگها به خوبی به هم متصل خورده می شوند و نشتی روغن به هیچ عنوان ندارند در ساخت بیلهای مکانیکی از ناخنهای فولاد فورچ شده که ضد سایش می باشند، استفاده شده است در ساخت بیلهای تراکتور از رنگ اپوکسی صنعتی استفاده شده است.

بیل تراکتور دارای اجزایی مانند لودر، جک بیل جلو، پمپ هیدرولیک بیل جلو، پیچ و مهره و شیلنگ، بازو و باکت، لیور بیل جلو و شاسی می باشد برای حرکت بیل برخی از تراکتورها توان هیدرولیکی لازم را ندارند و یا قدرت توان آنها پایین است که باعث شده، سرعت حرکت بیل افت پیدا کند.

لذا از یک پمپ هیدرولیکی برای استفاده از بیل مکانیکی در این نوع تراکتورها باید استفاده می شود، از محکم بودن اتصالات بیل و تمامی پیچها در هنگام استفاده از بیل تراکتور باید اطمینان یابید، از روغنهای هیدرولیکی استاندارد، همیشه سعی کنید، استفاده نمایید، روغن هیدرولیکی که استفاده می نمایید باید فاقد از مواد زائد و هر گونه آلودگی باشد.

هنگامی که به سمت جلو تراکتور حرکت می کند و باکت بیل در خاک می باشد فرمان تراکتور را به هیچ عنوان نچرخانید، حداقل ۳.۲ از عرض باکت هنگام وارد کردن نیرو به جلو باکت بیل باید درگیر باشد حدود ۴ سانتی متر حداقل فاصله باکت از زمین در مسافتهای طولانی هنگام جا به جایی بار باید باشد.

گریس کاری مفاصل به طور کامل در هر ۸۰ ساعت یک بار که با بیل کار شده باید انجام گردد، فیلتر روغن درون مخزن را باید به ازای هر ۲۰۰  ساعت کار با بیل بیرون بیاورید و با گازوییل یا نفت آن را بشویید.

برای خاک برداری در حجمهای مختلف و در ساختمان سازی از بیل تراکتور استفاده می شود، برای جا به جایی و بارگیری مصالح ساختمانی از جمله سیمان، ماسه و لوله های بزرگ از بیل تراکتور استفاده می گردد، از بیل تراکتور برای حفاریهای ساده که مربوط به ایجاد کانالها می باشد، استفاده می شود.

استفاده از بیل تراکتور به دلیل مزیتهای فراوانی که دارد همیشه از بازار گرمی برخوردار می باشد به عنوان نمونه، باعث تسریع در انجام کار می شود، به تمیزی کار کمک می کند، در اندازه های مختلفی تولید می شود، لذا روی انواع تراکتورها قابلیت نصب آنها وجود دارد، در برابر آب و باران دچار زنگ زدگی نمی شود، چون بیل تراکتورهای کشت و صنعت اطلس دارای رنگ اپوکسی دو جزئی می باشد.

قطعات بیل تراکتور
قطعات بیل تراکتور

بیل لودری تراکتور دارای ضخامت بالا و استانداردی است و می تواند بار موادی که جا به جا می کند را تحمل نماید، تمام استانداردهای جهانی در ساخت انواع بیلهای تراکتور رعایت شده است و شما می توانید در کارهای سنگین و سبک کشاورزی و ساختمان سازی از آنها استفاده کنید.

باکتهای بیل مکانیکی قابلیت تعویض دارند و حتی توسط یک نفر به راحتی تعویض می شوند به راحتی روی انواع تراکتورها می توانید بیل مکانیکی را نصب کنید این نوع ابزار باعث شده علاوه بر بارگیری توسط تراکتور بتوان از تراکتور استفاده های دیگری هم کرد.

به عنوان مثال در صنعت ساختمان سازی می توانید نخاله ها را با بیل تراکتور به راحتی جا به جا کنید و داخل تراکتور یا خودروهای باری بگذارید در هنگام خرابی دیوارهای ساختمان از بیل مکانیکی استفاده می شود،

شرکت کشت و صنعت اطلس بهترین، بادوام ترین و باکیفیت ترین بیل تراکتور را بدون واسطه و با قیمت درب کارخانه در اختیار مشتریان سراسر کشور به صورت آنلاین و عمده قرار می دهد. 

بیل تراکتور کشت و صنعت اطلس

بیل تراکتورمشهد

( کشت و صنعت اطلس)

خرید بیل تراکتور مشهد

از مشخصات فنی بیل تراکتور مشهد می توان به قرار داشتن در وزن های متفاوت اشاره کرد که افراد بسته به نیاز خود آنها را خریداری می کنند.

این بیل ها به صورت یک جک، دو جک و سه جک ، چهار جک وغیره قابل مشاهده و استفاده هستند که بسته به نیاز مشتریان خریداری می شوند. یکی از خوبی های این محصول کم بودن استهلاک است و استفاده از آن بسیار مقرون به صرفه است.

شرکت کشت و صنعت اطلس ارائه دهنده بهترین نمونه های بیل تراکتور مشهد است. خرید و فروش این محصولات به شکل های متعددی صورت می گیرد و افراد می توانند این محصولات را مراجعه حضوری و مستقیم خریداری کنند که در چنین شرایطی دارای قیمت ارزان تری هستند، زیرا در حمل و نقل آنها از طرف تولید کننده هیچ گونه هزینه ای پرداخت نشده است.

نمونه های درجه یک در تهیه و تولید آنها تمامی استاندارد های لازم به خوبی و دقیق رعایت شده است و با توجه به اینکه این محصولات در شرکت بیل لودری تراکتور اطلس به بهترین شیوه و روش تولید می شوند، لذا کشور های خارجی نیز خواهان آن هستند و افرادی که در این حوزه فعالیت دارند بهتر است که از شرایط و قوانین کشوری که قرار است این محصول را به آن صادر کنند، آگاه باشند تا دچار مشکل نشوند.

کیفیت ساخت بالای شرکت بیل لودری تراکتور اطلس به قدری بالا می باشد که صادرات این کالا به کشور های همسایه هرساله بیشتر از سال قبل می باشد.

قیمت شگفت انگیز بیل لودری تراکتور مشهد

قیمت بیل لودری تراکتور مشهد بسیار مناسب است و افراد می توانند به شکل آنلاین و اینترنتی اقدام به خرید آن کنند. همانطور که می دانید بیل ها انواع مختلفی دارند که هر یک از آنها در جهات مختلفی به کار گرفته می شوند و قیمت خاص خود را دارند و تقریبا همه افراد با آن آشنایی دارند.

مشتریان عزیز بهتر است قبل از خرید تمامی جوانب را در نظر بگیرند و به کیفیت محصول توجه داشته باشند و اولویت های بعدی آنها قیمت باشد، زیرا اگر این محصولات در حالت خوب و مطلوبی نباشند با مصرف آنها به بدنه تراکتور و بیل آسیب وارد می شود و ممکن است که آن را به خطر بیاندازد.

همینطور در کارخانه بیل لودری تراکتور اطلس نمونه ها مرغوب را برای تولید در نظر می گیرند و با صادر کردن آنها زمینه و بستر برای اشتغال زایی جوانان فراهم می شود و همچنین موجب رونق اقتصادی کشور می شود. کیفیت و جنس از مهمترین مولفه هایی هستند که باید به آنها توجه شود. تمام کارخانه ها از یک شیوه و اصل برای تهیه استفاده کنند که تنها از نظر نوع موادی که استفاده می کنند با هم فرق دارند که سبب می شود از نظر کیفیت با هم تفاوت داشته باشند.

در شرکت بیل لودری تراکتورکشت و صنعت اطلس بهترین و با کیفیت ترین آلیاژ ها و فلزات لازم به کار گرفته می شود. کیفیت و مقاومت این محصول باعث می شود سالها مورد استفاده قرار گیرد و همچنین امنیت بالایی داشته باشد. از آنجا که این محصول در دسته مصارف ساختمانی و کشاورزی بیشتر هست باید امنیت آن نیز تامین باشد. به همین دلیل شرکت در تلاش هست با دستگاههای پیشرفته و مواد مورد نیاز برای ساخت بیل تراکتور مشهد را از بهترین مواد انتخاب کند. شایان ذکر هست بعداز خرید این محصول ، شرکت بیل لودری تراکتور اطلس پشتیبان شما خواهد بود علاوه براین گارانتی چندین ساله شرکت معتبر را خواهید داشت. یکی از اصول هر شرکت موفقی رضایت مشتریان آن شرکت هست.

بیل تراکتور مشهد
بیل تراکتور مشهد

توصیه های ایمنی کار با انواع بیل جلو تراکتور

  • قبل از استفاده از بیل جلو از محکم بودن تمامی پیچ ها و اتصالات بیل مطمِن شوید.
  • همیشه سعی کنید که از روغن های هیدرولیکی استاندارد استفاده نمایید.
  • روغن هیدرولیکی که استفاده میکنید باید فاقد هرگونه آلودگی و مواد زائد دیگر باشد.
  • زمانی که باکت بیل در خاک بوده و تراکتور به سمت جلو در حرکت است، به هیچ عنوان فرمان تراکتور را نچرخانید.
  • زمان وارد کردن نیروی رو به جلو به باکت بیل ،باید حداقل ۲/۳ از عرض باکت درگیر باشد.
  • هنگام جابجایی بار در مسافت های طولانی، حداقل فاصله باکت از زمین باید حدود ۴۰ سانتیمتر باشد.
  • هر ۸۰ ساعت یک بار کار با بیل باید مفاصل به طور کامل گریس کاری شوند.
  • به ازای هر ۲۰۰ ساعت کار مفید با بیل، فیلتر روغن درون مخزن بیرون بیاورید و با نفت یا گازوییل شستشو دهید.

در صورت نیاز به مشاوره جهت خرید بیل جلو تراکتور و یا بروز هرگونه مشکل و ایراد در دستگاه با همکاران ما در شرکت تماس بگیرید تا در اسرع وقت به مشکل شما رسیدگی کنند.

بیل جلوی تراکتور

بیل جلوی تراکتور

سخن آخر:

کارخانه تولید بیل لودری تراکتور کشت و صنعت اطلس در تلاش هست با بهترین جنس انواع بیل تراکتوردر تمامی مدل های (بیل تراکتور رومانی – بیل تراکتور مسی فرگوسن جفت دیفرانسیل – بیل تراکتور 285 – 475 – 399/4 – 399/2 – 800/4 – 800/2 – 485/4 – 485/2 – 475/4 – 475/2 ) و ارائه خدمات پس از فروش با ضمانت معتبر در خدمت تمامی مشاغلی که با این موضوع سروکار دارند باشد هرگونه سوال یا راهنمایی داشته باشید ویا مشتریان عزیزی که قصد خرید دارند ، همواره میتوانند جهت سفارش و خرید با ما از طریق شماره های زیر در تماس باشند.

شماره تماس کارخانه :                     04445228805

شماره تماس مدیریت کارخانه : 09141810207